Ομαδικό κύπελλο Αττικής 2016 <10 ετών & <14 ετών

Ομαδικό κύπελλο Αττικής <10 ετών & <14 ετών

Στις 17/04/2016 ξεκίνησε το κύπελλο Αττικής που αφορά τις ηλικίες κάτω των 10 (<10) και κάτω των 14 (<14)

Η ομάδα μας συμμετέχει με τρεις ομάδες, δύο στη κατηγορία <14 και μία στην κατηγορία <10

1ος γύρος

Ομάδες <10

Round 1 on 2016/04/17 at 10.30
ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' - ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4 : 0

Ομάδες <14

Round 1 on 2016/04/17 at 10.30
ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α' - ΑΝΑΞ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β' 2 : 2
Round 1 on 2016/04/17 at 10.30
ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β' - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' 1 : 3


2ος γύρος

Ομάδες <10

Round 2 on 2016/05/15 at 10.30
ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β' - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' 1 : 3

Ομάδες <14

Round 2 on 2016/05/15 at 10.30
ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β' - ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α' 2 : 2
Round 2 on 2016/05/15 at 10.30
ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' - ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ Β' 4 : 0


3ος γύρος

Ομάδες <10

'Αλλη μία επιτυχία πρόσθεσε η ομάδα Παμπαίδων, νίκησε στον 3ο γύρο την αντίστοιχη ομάδα του Άσπρου Πύργου με το απόλυτο σκορ 4-0 και βρίσκεται στη 2η θέση της γενικής κατάταξης.

Η ομάδα στελεχωνόταν από τους

  • 1η σκακιέρα: Καραχάλιος Ορέστης
  • 2η σκακιέρα: Τσουρέκας Κυριάκος
  • 3η σκακιέρα: Δαφερέρας Αντώνιος-Αρσένιος
  • 4η σκακιέρα: Λυράκης Γεώργιος

 

Round 3 on 2016/05/22 at 10.30
ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' - ΑΣ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Β' 4 : 0

Rank after Round 3

Rk. SNo Team Games   +   =   -
1 31 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Β 3 3 0 0
2 2 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 3 3 0 0
3 11 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β 3 3 0 0

Ομάδες <14

Με το βαρύ 4-0 νικήθηκαν και οι δύο ομάδες <14...
Υπήρχαν προϋποθέσεις για 2-2, ειδικά στην Β' ομάδα ενάντια στον Κορυδαλλό Α' αλλά οι νεαροί παίκτες δεν εκμεταλλεύτηκαν τις ευκαιρίες που τους δώθηκαν.
Ακόμα και έτσι η Β' ομάδα παραμένει στην 5αδα της γενικής κατάταξης και έχει ελπίδες για διάκριση.

Η ομάδα Β' στελεχωνόταν από τους

  • 1η σκακιέρα: Κρασσάς Νικόλαος
  • 2η σκακιέρα: Παρασκευοπούλου Ζωή
  • 3η σκακιέρα: Νίκας Δημήτριος
  • 4η σκακιέρα: Σγαρδάς Αντώνιος

Η ομάδα Α' στελεχωνόταν από τους

  • 1η σκακιέρα: Λυράκης Εμμανουήλ
  • 2η σκακιέρα: Γκούρτζης Αναστάσιος
  • 3η σκακιέρα: Σκλήρης Παναγιώτης
  • 4η σκακιέρα: Λώλου Εμμανουέλα

 

Round 3 on 2016/05/22 at 10.30
ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α' - ΑΣ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Β' 0 : 4
Round 3 on 2016/05/22 at 10.30
ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β' - ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α' 0 : 4

Rank after Round 3

Rk. SNo Team Games   +   =   -
1 2 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α 3 3 0 0
2 22 ΑΝΑΞ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α 3 3 0 0
3 5 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ 3 2 0 1
4 15 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Β 3 2 0 1
5 11 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 3 2 0 1
6 7 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 2 2 0 0
7 1 ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ Β 3 2 0 1
8 20 ΑΣ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Β 3 2 0 1
9 26 ΑΝΑΞ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β 3 1 1 1
10 21 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 3 1 1 1
11 10 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Β 3 1 1 1
12 16 ΦΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β 3 1 1 1
13 19 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β 2 1 1 0
14 3 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β 2 1 1 0
15 23 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 3 1 0 2
16 12 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Β 3 1 0 2
17 17 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 2 1 0 1
18 13 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α 3 0 2 1
19 25 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Γ 2 1 0 1
20 24 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β 2 1 0 1
21 8 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β 3 0 1 2
22 4 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β 3 0 1 2
23 14 ΣΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ 3 0 0 3
24 9 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Γ 2 0 0 2
25 18 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1 0 0 1
26 6 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Δ 1 0 0 1


4ος γύρος

Ομάδες <10

Με μία άλλη μία επιτυχία συνέχισε η ομάδα Παμπαίδων, νίκησε στον 4ο γύρο την αντίστοιχη ομάδα του Αιγάλεω Β' με σκορ 2.5-1.5 και βρίσκεται στη 2η θέση της γενικής κατάταξης.
Την Κυριακή λοιπόν 05/05/'16 η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει την αντίστοιχη του Γ.Σ. Πανιωνίου Β' για την 1η θέση!

Στον 4ο γύρο λοιπόν η ομάδα μας στελεχωνόταν από τους

  • 1η σκακιέρα: Τσουρέκας Κυριάκος
  • 2η σκακιέρα: Δαφερέρας Αντώνιος-Αρσένιος
  • 3η σκακιέρα: Καραχάλιος Ορέστης
  • 4η σκακιέρα: Λυράκης Γεώργιος
Round 4 on 2016/05/29 at 10.30
Team Res. : Res. Team
ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β : ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β

Rank after Round 4

Rk. SNo Team Games   +   =   -
1 31 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Β 4 4 0 0
2 2 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 4 4 0 0
3 11 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β 4 3 0 1

Ομάδες <14

Με νίκες συνέχισαν και οι δύο ομάδες μας στην κατηγορία <14.
Η Β' ομάδα αντιμετώπισε την Α.Ο Τρεις Αστέρες '89 και κέρδισε χάρη σ' ένα άνευ αγώνως.
Η Α' ομάδα κέρδισε την Β' ομάδα του Χαλαδρίου με το καθαρό 3-1

Η ομάδα Β' στελεχωνόταν από τους

  • 1η σκακιέρα: Λυράκης Εμμανουήλ
  • 2η σκακιέρα: Βούρος Εμμανουήλ
  • 3η σκακιέρα: Λώλου Εμμανουέλα
  • 4η σκακιέρα: Σκλήρης Παναγιώτης

Η ομάδα Α' στελεχωνόταν από τους

  • 1η σκακιέρα: Γκούντουβας Αριστείδης
  • 2η σκακιέρα: Κρασσάς Νικόλαος
  • 3η σκακιέρα: Καψάλης Ευάγγελος
  • 4η σκακιέρα: Μπεθάνης Δημήτριος
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Β : 2 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β
ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β 1 : 3 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α

Rank after Round 4

Rk. SNo Team Games   +   =   -  TB1  TB2  TB3
1 2 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α 4 4 0 0 8 1 14,0
2 7 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 4 4 0 0 8 1 13,5
3 22 ΑΝΑΞ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α 4 3 0 1 6 0 11,0
4 20 ΑΣ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Β 4 3 0 1 6 0 11,0
5 1 ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ Β 4 3 0 1 6 0 10,0
6 11 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 4 3 0 1 6 0 9,0
7 26 ΑΝΑΞ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β 4 2 1 1 5 0 11,0
8 21 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 4 2 1 1 5 0 10,5
9 3 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β 4 2 1 1 5 0 8,5
10 16 ΦΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β 5 2 1 2 5 0 8,0
11 5 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ 4 2 0 2 4 0 10,5
12 17 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 4 2 0 2 4 0 9,5
13 15 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Β 4 2 0 2 4 0 9,0
14 13 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α 4 1 2 1 4 0 7,0
15 19 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β 3 1 1 1 3 0 7,0
16 8 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β 4 1 1 2 3 0 6,5
17 4 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β 4 1 1 2 3 0 6,5
18 10 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Β 4 1 1 2 3 0 6,0
19 23 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 4 1 0 3 2 0 5,5
20 12 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Β 4 1 0 3 2 0 5,0
21 24 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β 4 1 0 3 2 0 4,0


5ος γύρος

Ομάδες <10

Στον τελευταίο γύρο, που έκρινε και την 1η θέση, η ομάδα μας έχασε από την αντίστοιχη του Γ.Σ Πανιωνίου με σκορ 2.5 - 1.5 σ' έναν αγώνα που πραγματοποιήθηκε στο εντευκτήριο του συλλόγου μας.

Στην τελική κατάταξη, με βάση και τα αποτελέσματα των άλλων ομάδων, καταλάβαμε την 3η θέση βάση του 4ου κριτηρίου της προκήρυξης παρά το γεγονός ότι νικήσαμε στον μεταξύ μας αγώνα τη 2η ομάδα της κατάταξης εκείνη του Αιγάλεω Β'.

Πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά και στους γονείς τους για την 3η θέση!
Ελπίζω αυτή η επιτυχία να εμπνεύσει όλα τα μέρη, παιδιά, γονείς, σύλλογο-προπονητές, για ακόμα μεγαλύτερες επιτυχίες στο άμεσο μέλλον!

P1050121

Στον 5ο γύρο λοιπόν η ομάδα μας στελεχωνόταν από τους

  • 1η σκακιέρα: Τσουρέκας Κυριάκος
  • 2η σκακιέρα: Δαφερέρας Αντώνιος-Αρσένιος
  • 3η σκακιέρα: Καραχάλιος Ορέστης
  • 4η σκακιέρα: Λυράκης Γεώργιος
Round 5 on 2016/06/05 at 10.30
No. Team Res. : Res. Team
1 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β : ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Β
2 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 3 : 1 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Β
3 ΑΣ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Β 1 : 3 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β
4 ΦΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α 1 : 3 ΕΕΦΑΣ ΑΝΩ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
5 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ 3 : 1 ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
6 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β 4F : 0F ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β
7 ΦΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β 4 : 0 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β
8 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 : 4 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γ
9 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 1 : 3 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β
10 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Δ 4 : 0 ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ Β
11 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β : ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Β
12 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Ε 2 : 2 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Γ
13 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 4F : 0F ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

Final Ranking after 5 Rounds

Rk. Team Games   +   =   -
1 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Β 5 5 0 0
2 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β 5 4 0 1
3 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 5 4 0 1
4 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 5 4 0 1
5 ΕΕΦΑΣ ΑΝΩ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 5 3 1 1
6 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ 5 3 1 1
7 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β 5 3 0 2
8 ΦΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β 5 3 0 2
9 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γ 5 2 2 1
10 ΦΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α 5 3 0 2
11 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Β 5 3 0 2
12 ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β 5 2 2 1
13 ΑΣ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Β 5 3 0 2
14 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Δ 5 2 1 2
15 ΣΟ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 5 2 1 2
16 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β 5 2 1 2
17 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΣ Β 5 2 0 3
18 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β 5 2 0 3
19 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5 2 0 3
20 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Β 5 1 1 3
21 ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 5 1 1 3
22 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Ε 4 1 1 2
23 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Γ 5 1 1 3
24 ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ Β 5 1 1 3
25 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 5 1 0 4
26 ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 0 2 3
27 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ ΣΤ 3 1 0 2
28 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Β 2 1 0 1
29 ΣΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ 4 0 1 3
30 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α 1 0 1 0
31 ΣΟ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 0 0 1
32 ΟΠΑ ΦΙΛΟΘΕΗΣ Β 1 0 0 1

Ομάδες <14

Με δύο ήττες ολοκλήρωσαν και οι δύο ομάδες μας στην κατηγορία <14.
Η Β' ομάδα αντιμετώπισε την ΑΝΑΞ Πετρουπόλεως και έχασε 3-1.
Η Α' ομάδα έχασε επίσης από την ομάδα του Κορωπίου με το καθαρό 4-0

Η ομάδα Β' στελεχωνόταν από τους

  • 1η σκακιέρα: Παρασκευοπούλου Ζωή
  • 2η σκακιέρα: Σγαρδάς Αντώνιος
  • 3η σκακιέρα: Λυράκης Εμμανουήλ
  • 4η σκακιέρα: Βούρος Εμμανούηλ

Η ομάδα Α' στελεχωνόταν από τους

  • 1η σκακιέρα: Λώλου Εμμανουέλα
  • 2η σκακιέρα: Μπεθάνης Δημήτριος
  • 3η σκακιέρα: Βελλής Ιωάννης
  • 4η σκακιέρα: Τσουρέκας Εμμανουήλ
Round 5 on 2016/06/05 at 10.30
No. Team Res. : Res. Team
1 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α 1 : 3 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β
2 ΑΣ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Β : ½ ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ Β
3 ΑΝΑΞ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α 3 : 1 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β
4 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β 4F : 0F ΑΝΑΞ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β
5 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α 0 : 4 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
6 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 2 : 2 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ
7 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β 4F : 0F ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Β
8 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β 2 : ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β
9 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 1 : ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β
10 ΦΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β 2 : 0 bye

Final Ranking after 5 Rounds

Rk. Team Games   +   =   -
1 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 5 5 0 0
2 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α 5 4 0 1
3 ΑΝΑΞ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α 5 4 0 1
4 ΑΣ ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Β 5 4 0 1
5 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β 5 3 1 1
6 ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 5 3 1 1
7 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 5 3 0 2
8 ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ Β 5 3 0 2
9 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ 5 2 1 2
10 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 5 2 1 2
11 ΑΝΑΞ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β 5 2 1 2
12 ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ Β 5 2 1 2
13 ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Β 4 2 1 1
14 ΦΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β 5 2 1 2
15 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Β 5 2 0 3
16 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α 5 1 2 2
17 ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Β 5 2 0 3
18 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β 5 1 1 3
19 ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Β 4 1 1 2
20 ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 5 1 0 4
21 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Β 4 1 0 3
22 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Γ 2 1 0 1
23 ΣΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ 4 0 0 4
24 ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ Γ 2 0 0 2
25 ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1 0 0 1
26 ΑΠΌ ΑΙΓΛΗ ΠΑΠΑΓΟΥ Δ 1 0 0 1

 

 

 

No Comments Yet.

Αρέσει σε %d bloggers: